top of page
  • Фото автораAfftor ZT

Ребрендінг та нове ім'я ZAVODTEMP

Безперервний розвиток і постійне самовдосконалення - частина основоположних принципів, які впровадив новий інвестор до ТОВ «ЛЕБЕДИНСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД" ТЕМП », які змушують рухатися вперед не тільки в розширенні асортименту та поліпшення якості продукції, але також і в своєму поданні на ринку.ТОВ «ЛЕБЕДИНСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД" ТЕМП »до нового 2021 році здійснило ребрендинг.


Створення фірмового стилю і зміна логотипу покликане підкреслити постійне прагнення до нового, слідування сучасним трендам і безперервне вдосконалення.


Новий логотип, що зберіг, з одного боку, впізнаваність і класичні риси стилізованої літери «Т», а з іншого, став більш сучасним, поєднав у собі багато різних ідей і смислів.

Дотримуючись нових принципів був розроблений фірмовий стиль ZAVODTEMP - він також відповідає новому логотипу.


У червні 2021 пройдена реєстрація торгової марки ZAVODTEMP у Державному підприємствы "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент) Свідоцтво № 299183 від 02.06.21


Тепер, замість довгого найменування ТОВ «ЛЕБЕДИНСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД" ТЕМП » і скороченого ТОВ «ЛЕБЕДИНСЬКИЙ МБДЕ ЗАВОД «ТЕМП» буде використовуватися характерну - ZAVODTEMP.81 перегляд0 коментарів

Comentários


bottom of page